Menu
Sepetim

Kesici Plotter Makineleri

Brand: Mutoh
61 cm kadar kesim alanı Yüksek kesim kalitesi 10 metreye kadar mükemmel malzeme takip sistemi 1530 mm/saniye ye kadar kesim hızı 4.2 G ye kadar hızlanma 600 gr kadar basınç Optik okuyucu ile bas-kes özelliği..
Brand: Mutoh
132 cm kadar kesim alanı Yüksek kesim kalitesi 10 metreye kadar mükemmel malzeme takip sistemi 1530 mm/saniye ye kadar kesim hızı 4.2 G ye kadar hızlanma 600 gr kadar basınç Optik okuyucu ile bas-kes özelliği..
Brand: Mutoh
183 cm kadar kesim alanı Yüksek kesim kalitesi 10 metreye kadar mükemmel malzeme takip sistemi 1530 mm/saniye ye kadar kesim hızı 4.2 G ye kadar hızlanma 600 gr kadar basınç Optik okuyucu ile bas-kes özelliği..
Brand: Silhouette
SILHOUETTE CAMEO4 Kesme CihazıMakine özellikleri şunları içerir:Yerleşik rulo besleyici, folyo ve tekstil ısı transfer folyosu gibi rulo malzemeleri kolayca yüklemenizi ve kesmenizi sağlar. Dahili kesici bıçak, kesilen parçayı doğrudan rulodan ayırmaya yarar.Daha kalın malzemeleri yüklemek için..
Brand: Silhouette
Makine Açıklaması:38 cm kesme genişliğine kadar malzemeleri yerleştirmek için daha geniş rulo konumlarıVinil ve tekstil ısı transferi gibi rulo malzemeleri kolayca yüklemenizi ve kesmenizi sağlayan yerleşik rulo besleyici38cm net kesim genişliğiRulodan vinil veya ısı transferini kesmenizi sağlayan d..
Brand: Silhouette
Makine Açıklaması:60 cm kesme genişliğine kadar malzemeleri yerleştirmek için daha geniş rulo pozisyonlarıVinil ve ısı transferi gibi rulo malzemeleri 60 cm'ye kadar kolayca yüklemenizi ve kesmenizi sağlayan yerleşik rulo besleyici60 cm (24 inç) geniş kesimRulodan vinil veya ısı transferini kesmeniz..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)