Menu
Sepetim

Hakkımızda

2008 yılında; temelleri atılan STR Dijital Ankara/Türkiye merkezli kurulmuş, dijital baskı sistemleri alanında faaliyete başlamıştır. Bunun yanında tekstil segmenti mobilya ve promosyon grubunda baskı yapan makina ve materyallerin tedariğini de yapmaktadır.

STR Dijital , baskı sistemleri alanındaki bilgi, birikim ve deneyimlerini kullanarak müşterilerine en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmayı hedefler. Dijital baskı alanında dünya markası olmuş firmaların Türkiye’deki distribütörlüğünü üstlenerek müşterilerini kaliteyle buluşturmuştur.

DTF ve UV Baskı makinaları, Süblimasyon yazıcılar, mürekkepler, masaüstü baskı presleri, ahşap HDF plakalar, özel kesilmiş HDF ürünler(saat, bardak altı, magnet, yaka kartı vb.), alüminyum metaller, beyaz ve sihirli kupa bardaklar, süblimasyon puzzle(yapboz), plaket kutuları, madalyonlar, süblimasyon mouse pad, geniş format tekstil baskı makinaları, geniş format presler, litrelik süblimasyon jel ve normal mürekkepler, makine yedek parçaları, rulo süblimasyon kağıt ürünleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kalitemizden, servisimizden ve ARGE çalışmalarımızdan ödün vermeden, kullanıcılarımıza en üstün hizmeti sunmak tek prensibimizdir. 7/24 online teknik servis desteğimizle müşterilerimize beklentileri doğrultusunda hızlı ve pratik çözümler sunmak, sektörün ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayarak yeni ürünlerin teminini sağlamak ve en önemlisi de müşteri odaklı çalışmalarımız hedeflerimizdir.

Sürdürülebilir büyüme, açık ve güvenilir davranma, yenilikçilik, öncülük ve liderlik, kalite en büyük değerlerimizdir.

Yüksek kaliteli, yenilikçi ürünler geliştirerek, insan sağlığına zararlı etkiler yaratmayan malzeme tedariği gerçekleştirmek misyonumuz arasındadır.

Ürünlerimizde farklı yaklaşımlar sunmak, Türkiye ekonomisi içerisindeki payımızı yüksek seviyelere çıkarmak vizyonumuza ulaşmamızdaki en büyük adımdır.