Menu
Sepetim

DTF (Direkt Filme Baskı)

İhtiyacınız olan her şey tek bir Direct to Film (DTF) yazılım paketinde. Rakipsiz özelliklere sahip Digital Factory Direct To Film Edition, dosya hazırlama, renk yönetimi ve prodüksiyon otomasyon araçlarının bir kombinasyonunu içerir. CADlink Digital Factory DTF RIP ProgramıDigital Fact..
Tekstil Tozu80-170 microndan 80-300 microna kadar polyester ve poliüretan tekstil tozları..
DTF baskı teknolojisinde kullanılan pigment mürekkep boyalar transfer tozuna ve tekstile uygun üretilmiştir. DTF mürekkebi ile DTF pet film üzerine yazdırıldıktan sonra, transfer tekstil tozu ile tozlanır; beyaz boya bu tozu tutar ve baskıya hazırlar. DTF boyalar CMYK+W seçeneklerinde..
DTF baskı teknolojisinde kullanılan pigment mürekkep boyalar transfer tozuna ve tekstile uygun üretilmiştir. DTF mürekkebi ile DTF pet film üzerine yazdırıldıktan sonra, transfer tekstil tozu ile tozlanır; beyaz boya bu tozu tutar ve baskıya hazırlar.DTF boyalar CMYKW seçeneklerinden ..
DTF pet film transfer kağıdı ile tasarımlarınızı kumaş türü ve rengi fark etmeksizin tekstil ürünlerine (t-shirt, çanta, deri, yastık, sweatshirt vb.) transfer edebilirsiniz.Şeffaf renge sahip olan pet filmin mat tarafına yazdırılan tasarımlar (görsel, metin, logo, fotoğraf) kumaşa aktarılırken; tra..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)