Menu
Sepetim

Baskı Ürünleri

15cm x 22,5 cm baskı alanı bulunmaktadır.Her iki yüzeyine de baskı yapılabilir.Masa bayrak direğine takılabilmesi için özel imal edilmiştir.Çift kat kaliteli kumaş kullanılarak üretilmiştir.Tekstil baskılarında olduğu gibi 185 derece 60 saniye olarak basılmaktadır.Baskı Önerisi: Tekstil transfe..
Sublimasyon baskı sistemine uygun, kadife malzemeden üretilmiştir. 3 farklı ebatları bulunan, kırmızı albüm plaket. İçerisine süblimasyon metal, lazer kazıma levha, dijital baskı konularak hazırlanan, kişileri veya kurumları ödüllendirmek için verilen bir ödül çeşididir. Ödül işlevi dışında kiş..
Süblimasyon polyester t-shirtler, süblimasyon baskıya uygun olarak pamuk ve polyester karışımı özel bir kumaştan üretilir. Süblimasyon baskı uygulanan yüzeyde baskının tutunabilmesi için belirli bir polimer yapının olması gerekir t-shirtlerde ise polyester oranının yüksek olması gerekir. K..
Bebek önlüğü süblimasyon baskı sistemine uyumlu özel olarak üretilmiştir. İstenilen tüm görseller basılabilir...
Doğal kayalardan üretilmiş çeşitli ebatlarda sublimasyon baskıya uygun olarak kaplanmış ürünlerdir.Kişiye özel fotoğraf baskısı, hediyelik eşya veya plaket olarak kullanılmak üzere sıkça tercih edilir.Ürünler orijinal kutulu, plastik ayakları ile birlikte gönderilir...
Kurumsal marka tanıtımı için çokça tercih edilen Yuvarlak Kapak Açacağı; reklam tanıtımları için idealdir.Promosyon ürünleri arasında tercih edilen ilk ürünlerdendir. Gazoz Açacakları arkasında bulunan mıknatısları sayesinde buzdolabı ve metal yüzeylere yapışmaktadır. Şişe Açacağı – EvBoyut:&nb..
%100 polyester kumaştan imal edilmiş, süblimasyon baskıya uygun 35X40cm ölçülerindedir. Süblime baskı türü sadece %100 polyester kumaşa yapılmaktadır. Süblümasyon baskının size sunduğu olanaklardan bez çanta kullanarak faydalanmanız için üretilmiş bir üründür...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)